Na spłatę zamówienia z użyciem Allegro Zapłać Później masz 30 dni (bez dodatkowych kosztów). Jeśli potrzebujesz więcej czasu, możesz samodzielnie przedłużyć ten termin o kolejne 30 dni w zakładce Allegro Zapłać Później. Koszt przedłużenia to 5% wartości Twoich zakupów. Z przedłużenia terminu spłaty możesz skorzystać raz dla każdego zakupu z Allegro Zapłać Później.

Postaraj się spłacić zakupy w ciągu 30 dni od zamówienia lub przedłuż termin spłaty w zakładce Allegro Zapłać Później. Jeśli zapomnisz to zrobić, a termin spłaty już minie, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Nie martw się, dołożymy wszelkich starań, aby do tego nie doszło. Przypomnienia o zbliżającym się terminie płatności otrzymasz e-mailem i SMSem, co najmniej na 3 dni przed terminem płatności.

Wszystkie informacje o płatnościach z użyciem Allegro Zapłać Później, o spłatach, przedłużonym terminie spłaty oraz szczegóły oferty, znajdziesz wzakładce Allegro Zapłać Później. W prosty i wygodny sposób, spłacisz tu lub przedłużysz termin spłaty o kolejne 30 dni.

Jak spłacić zakupy z użyciem Allegro Zapłać Później lub przedłużyć termin spłaty
 1. Przejdź do zakładki Allegro Zapłać Później i pod wybraną ofertą kliknij [spłać lub przedłuż]

  zapłać później - spłać lub przedłuż

 2. W części Zarządzaj płatnością wybierz, co chcesz zrobić z płatnością. Do wyboru masz dwie możliwości:

  • spłata całej kwoty
  • przedłużenie terminu spłaty
 3. spłać zapłać później

 1. Spłata zakupów z użyciem Allegro Zapłać Później - kliknij [spłać teraz], a następnie wybierz metodę płatności i spłać zakupy. Potwierdzenie spłaty otrzymasz e-mailem.

  spłać teraz

 2. Przedłużenie terminu spłaty o kolejne 30 dni - wybierz opcję [przedłuż termin spłaty]. Wyświetlimy Ci informację o wysokości pobranych opłat z tytułu przedłużenia terminu oraz datę do kiedy należy spłacić pozostałą należność.

  przedłuż termin

Masz pytania dotyczące spłaty lub przedłużenia terminu spłaty? Odpowiedzi na te i inne pytania o Allegro Zapłać Później znajdziesz w poniższych artykułach.